În urmă cu doi ani îmi luam rămas bun de la unul dintre acele orașe care nu doarme niciodată. Londra...
,,Trăirile depășesc limitele gândirii’’
,,Trăirile depășesc limitele gândirii’’
În urmă cu doi ani îmi luam rămas bun de la unul dintre acele orașe care nu doarme niciodată. Londra...